Sihir Mobilya

Sihir Hakkında

Sihir Mobilya 1962 yılında HAKKI ŞİNASİ ÇERMİK tarafından kurulmuştur.
İstanbul / Kadıköy'de 600 m2 bir mağazada zamanın en lüks dekorasyonu ile açılmıştır.
1962 senesinde İstanbul / Anadolu yakasında açılan ilk mobilya mağazası olup, açıldığında çok büyük bir ilgi toplayan SİHİR MOBİLYA , 2 sene sonra yine Kadıköyde ikinci mağazasını açmiş ve Sihir Mobilya dönemin rakipsiz,kendi üretimi dahil lüks, yerli ve ithal mobilya satan tek mobilyacısı olmuştur.
1980 yılına kadar faaliyetlerini Kadıköy'deki mağazalarında sürdüren Sihir Mobilya daha sonra benzerleri İtalya /Milano Como'da bulunan mobilya marketlerini örnek almış ve 1980 yılında Ankara Asfaltı Pendik'te 6.000 m2, Avrupa'daki mobilya marketlerini aratmayan dönemin en lüks, en büyük mağazasını açmıştır.
15 sene burada faaliyet gösteren Sihir Mobilya, Tem karayolunun açılmasıyla yoğunluğunu yitiren Ankara Asfaltındaki mağazasından , kendi mülkü olan bugün ki Ümraniye, Merkez mağazasına taşınmıştır. 1995 yılından itibaren Ümraniye, Merkez binasında faaliyetlerini sürdüren Sihir Mobilya yerli ve ithal mobilya konusunda bir çok başarılara imza atarken bir yandan da bir çok akımın öncüsü olmuştur.
Kendi kadrosunda bulunan tasarımcıların geliştirdiği tasarım mobilyaları yine kendi fabrikasında üreterek yeni modalar yaratmıştır.
Kendi tasarımları olan oturma grupları, mobilyalar, genç odaları ile bu günkü rekabet ortamında dahi başarılıdır.Müşterinin arzusuna göre her cins ağaç, kaplama, boya, kumaş ve aksesuarlardan müşterisinin hayallerini gerçeğe dönüştürebilmektedir.
Sihir Mobilya , proje ekibinde ki iç mimar, tasarımcı ve dekorasyon uzmanlarıyla; ev, villa, residence, lounge, otel, ofis, fabrika gibi her çapta projeye çözüm sunabilmektedir. Projelerimiz 3DMAX ortamında müşterilerimize sunulur. Deneyimli iç mimarlarının yardımı ile müşterinin kafasında ki soru işaretlerini yok eden bir yapıya sahip Sihir Mobilya iç mimarları bir çok firma tarafından teşekkür belgesi ile onurlandırılmıştır.
Sihir Mobilya, 40 yıla yakın zamandır özellikle İtalya olmak üzere Almanya, Amerika, Portekiz ve İspanya'dan da ithalat yapmaktadır. Bu gün gelinen noktada Sihir Mobilya Türkiye'de tanındığı kadar İtalya'da da tanınan ve iş yapmak için aranılan bir firmadır.
Elindeki 40'ı aşkın markayı, yüzlerce tasarım harikası mobilya ve mobilya aksesuarı ve ev aksesuar ürünlerinin bir arada bulunduğu Sihir Mobilya mağazaları toplam 8.000 m2 lik teşhir alanına yayılmıştır. Dünya modern mobilya piyasasına yön veren Natuzzi, Arflex, Arketipo, Cattelan İtalia, Busnelli, Noir, Besana, Pianca, Kartell gibi markaların birbirinden çekici koleksiyonları mağazalarımızda yer almaktadır.

Philippe Starck, Carlo Colomba, Pasquale Natuzzi, Silvano Barsacchi, Paola Cattelan, Patricia Urguiola gibi Dünya'nın en büyük tasarımcılarının ürünlerini mağazalarımızda görebilirsiniz.
Türkiye'nin en büyük İtalyan stili konsept modern mobilya platformu olan Sihir Mobilya, İstanbul'da 2 mağazası ile hizmet vermektedir.
Mağazalarımız Avrupa da dahi taktir gören dekorasyonları ile müşterilerimize keyifli ortamlarda mobilya seçme, proje geliştirme olanağı sunmaktadır.

Sihir Mobilya San.ve Tic. A.Ş,  Murat Çermik tarafından yönetilen,  ekip çalışmasına fevkalade önem veren, ve önümüzdeki yıl değişik illerde açmayı düşündüğü mağazalar ve projeler ile müşterilerine en iyi hizmeti veren ve verecek olan bir şirkettir.


Şirketimizden her türlü dekorasyon, mobilya ve proje hizmetleri almak için her gün çalışma saatleri içersinde 444 9 SHR arayabilirsiniz.