Marks & Spencer Bağdat Caddesi

 
Dünyaca ünlü mağazalar zinciri Marks & Spencer’ın, Şaşkınbakkal mağazası ev koleksiyonu katında dekorasyon partneri Sihir Mobilya oldu. Bu projenin devamında; ev koleksiyonunun tanıtılması amacı ile, Marks & Spencer tarafindan Bağdat Caddesi’nin en işlek noktasına yerleştirilen ve içinde 2 hafta boyunca birinin yasadığı 9 metrekarelik cam oda, Sihir Mobilya’nın dünyaca ünlü İtalyan mobilya ve aksesuarlarıyla dekore edildi.

Marks & Spencer, İngiltere başta olmak üzere tüm dünyada her geçen gün yükselen ve çeşitliliği artan ev dekorasyonu koleksiyonunun yer aldığı Marks & Spencer Şaşkınbakkal Mağazasını yeniden dekore edip yenileyerek hayata geçirdi. Bu yenileme aşamasında da Home koleksiyonu ürünlerinin teşhirinde Sihir Mobilya’nın dünyaca ünlü İtalyan mobilya ve aksesuarları tercih edildi.

Marks & Spencer Şaşkınbakkal Magazası ev koleksiyonu katında teşhir edilen ürünler:

A)    Ürün: Yemek Masası

Tasarım: Sihir Butik
Model:  BEMS Malba

Özellik: Sihir Mobilya, 205x105xh76cm ölçülerindeki yemek masasının tasarımında "teak" kullanmıştır. Talebe göre kaplama ve/veya cila (örnek: mat wenge, pelesenk, açık meşe, parlak lake, mat lake vb.) değiştirilebilir. Ürünün resim modeli KDV dahil 8 ay vadeli adet fiyatı 4.850 TL'dir.

B)    Ürün: Sandalye

Tasarım: Sihir Butik
Model:  BEMS Solo

Özellik: Masayla uyumlu tasarlanan sandalyelerin sırt bölümünde de "teak" kullanılmıştır. Farklı kaplama ve finish alternatifleri sandalye dizaynında uygulanabilir. Oturum ve iç yüzeydeki sırt bölümü, deri veya kumaş seçenekleriyle hazırlanabilir. Ürünün resim modeli KDV dahil 8 ay vadeli adet fiyatı 500 TL'dir.

C)    Ürün: Kanepe

Tasarım: Sihir Butik
Model:  BEMS Marco 2321

Özellik: 2'li ve 3'lü kanepe olarak tasarlanan modelin ölçüleri 190x98 ve 220x98cm'dir. Ayak ve alt bölümü wenge ve oturum İtalyan kumaşla dizayn edilmiştir. Oturumun rahatlığı ve kalitesini özel dansite iç sünger oluşturmaktadır. Ürün, kullanılması planlanan mekana göre kumaş veya deri olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca, ayaklar mekandaki mobilyalar ve parkeye uyumlu hazırlanabilir. Ürünün (2'li kanepe) resim modeli KDV dahil 8 ay vadeli adet fiyatı 3.000 TL'dir. Üçlü kanepe fiyatı da 3.200 TL'dir.

D)    Ürün: Koltuk

Tasarım: Sihir Butik
Model:  BEMS Euro

Özellik: Bu model yüksek kategori hakiki deriyle tasarlanmıştır. Ayak bölümü wenge olarak dizayn edilmiştir. Oturumun rahatlığı ve kalitesini özel dansite iç sünger yapısı oluşturmaktadır. Ürün, kullanılması planlanan mekana göre kumaş veya deri olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca, ayaklar mekandaki mobilyalar ve parkeye uyumlu hazırlanabilir. Ürünün resim modeli KDV dahil 8 ay vadeli adet fiyatı 2.100 TL'dir.

E)  Ürün: Orta Sehpa

Tasarım: Sihir Butik
Model: BEMS Akuce

Özellik: Wenge ve abanoz kombinasyonuyla tasarlanan orta sehpanın ölçüleri 160x100cm'dir. Ürün, kullanılması planlanan mekana göre farklı kaplama ve/veya finish (cila) ile dizayn edilebilir. Ürünün resim modeli KDV dahil 8 ay vadeli adet fiyatı 1.850 TL'dir.

F)  Ürün: Yan Sehpa

Tasarım: Sihir Butik
Model: BEMS Akuce

Özellik: Wenge ve abanoz kombinasyonuyla tasarlanan yan sehpanın ölçüleri 65x65cm'dir. Ürün, kullanılması planlanan mekana göre farklı kaplama ve/veya finish (cila) ile dizayn edilebilir. Ürünün resim modeli KDV dahil 8 ay vadeli adet fiyatı 1.600 TL'dir.