Mağazalar


Sihir Merkez showroom'umuz,
 
Avrupa standartlarında dekorasyonu bulunan, 5.000 m2  büyüklüğünde yerli ve ithal mobilya, mobilya aksesuarı, ev aksesuarı, halı ve aydınlatma ürünlerinin teşhir edildiği showroomumuzdur.

Sihir Mobilya'nın deneyimli tasarımcı ve iç mimari kadrosu tarafından oturma ve mobilya grupları çeşitli kumaş, renk, kaplama, lake deneyimlerinden geçerek showroom'larımıza yerleştirilmektedir.

Hangi oturma grubuna hangi kumaş, hangi mobilyaya hangi kaplama ve lake gider, denenip, görülerek ve sonunda emin olunarak karar verilip, ürünler müşteri karşısına çıkarılır.

Merkez Sihir  showroom'umuz da yerli ürünlerimizin yanı sıra İtalya'nın en ünlü modern markalarının mobilya ve oturma grupları sergilenmektedir.

Sihir Mobilya 40 yılldan bu yana aldığı temsilciliklerin ürünlerini showroomlarındaki teşhir salonlarında sergilemektedir.

Başta Arflex, Busnelli, Natuzzi, Kartel, Cattelan İtalia, Pianca, Mercantini ve bunların haricinde 40'a varan markadan ürünlerimiz salonlarımızda sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Ürünlerimizden beğendiklerinizi deneyimli iç mimarlarımız tarafından Autocad, 3 DMax gibi programlarla evinize uygunluğunu görebilirsiniz, renk ve kumaş alternatiflerinde istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca İtalyan markalarından istediğiniz ürünü, istediğiniz ölçümleme, renk, kumaş, deri gibi değişikliklerle sipariş verebilirsiniz.  


Natuzzi Hakkında,

Deri üstüne dünyada bir numaralı üretici olan Natuzzi , her cins deri kategorisinde deri koltuk ve aksesuarları üretmektedir.

Ağırlıklı deri koltuk üretiminin yanı sıra kumaş koltuklarıda olan Natuzzi, ayrıca bir eve gereken tüm mobilya, aksesuar, değişik murano camlarından objeler, halı ve avize de üretmektedir.

Natuzzi kanepe ve koltuklarında hiçbir markada bulmayacağınız teknolojik sistemler bulunmaktadır. Ses sistemleri, elektrikli veya manuel oynar başlıklar, ayak uzatma aparatları, oturma bölümlerinde ileri -geri sistemleri Natuzzi koltuklarında bulunan ve Natuzzi tarafından tasarlanmış ve üretilmiş teknolojik aparatlar, kişinin en rahat oturabileceği şekilde tasarlanmıştır. 

Bir evin tüm dekorasyonunu tamamlayabileceğiniz Natuzzi ürünleri birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup, tüm ürünler Natuzzi Firmasının kendi tasarımıdır ve çoğu ödüllü tasarımlardır.

Natuzzi, İtalya ve Amerika'daki 7 fabrikası ile tüm dünyaya parekende showroom ve cornerları ile mobilya satmaktadır.

Natuzzi ürünlerindeki deriler, Natuzzi Firmasının kendi tesislerinde özenle yetiştirmiş olduğu büyükbaş hayvanlardan elde edilmektedir.

Natuzzi ürünlerini görmek, evinize uygun Natuzzi koltuk, mobilya aksesuarlarını evinize yerleştirmek için showroomlarımızı ziyaret edip deneyimli iç mimarlarımızdan fikir alabilir ya da ücretsiz iç mimari hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 
Sihir Merkez : Şerifali Mah. Necip Fazil Blv. No : 100
Ümraniye / ISTANBUL Tel : 0216 313 1081
Çalisma Saatleri : 09:30 - 19:00 (Pazartesi - Pazar)