Mağazalar


Sihir Merkez showroom'umuz,
 
Avrupa standartlarında dekorasyonu bulunan, 5.000 m2  büyüklüğünde yerli ve ithal mobilya, mobilya aksesuarı, ev aksesuarı, halı ve aydınlatma ürünlerinin teşhir edildiği showroomumuzdur.

Sihir Mobilya'nın deneyimli tasarımcı ve iç mimari kadrosu tarafından oturma ve mobilya grupları çeşitli kumaş, renk, kaplama, lake deneyimlerinden geçerek showroom'larımıza yerleştirilmektedir.

Hangi oturma grubuna hangi kumaş, hangi mobilyaya hangi kaplama ve lake gider, denenip, görülerek ve sonunda emin olunarak karar verilip, ürünler müşteri karşısına çıkarılır.

Merkez Sihir  showroom'umuz da yerli ürünlerimizin yanı sıra İtalya'nın en ünlü modern markalarının mobilya ve oturma grupları sergilenmektedir.

Sihir Mobilya 40 yılldan bu yana aldığı temsilciliklerin ürünlerini showroomlarındaki teşhir salonlarında sergilemektedir.

Başta Arflex, Busnelli, Natuzzi, Kartel, Cattelan İtalia, Pianca, Mercantini ve bunların haricinde 40'a varan markadan ürünlerimiz salonlarımızda sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Ürünlerimizden beğendiklerinizi deneyimli iç mimarlarımız tarafından Autocad, 3 DMax gibi programlarla evinize uygunluğunu görebilirsiniz, renk ve kumaş alternatiflerinde istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca İtalyan markalarından istediğiniz ürünü, istediğiniz ölçümleme, renk, kumaş, deri gibi değişikliklerle sipariş verebilirsiniz.  


Natuzzi Hakkında,

Deri üstüne dünyada bir numaralı üretici olan Natuzzi , her cins deri kategorisinde deri koltuk ve aksesuarları üretmektedir.

Ağırlıklı deri koltuk üretiminin yanı sıra kumaş koltuklarıda olan Natuzzi, ayrıca bir eve gereken tüm mobilya, aksesuar, değişik murano camlarından objeler, halı ve avize de üretmektedir.

Natuzzi kanepe ve koltuklarında hiçbir markada bulmayacağınız teknolojik sistemler bulunmaktadır. Ses sistemleri, elektrikli veya manuel oynar başlıklar, ayak uzatma aparatları, oturma bölümlerinde ileri -geri sistemleri Natuzzi koltuklarında bulunan ve Natuzzi tarafından tasarlanmış ve üretilmiş teknolojik aparatlar, kişinin en rahat oturabileceği şekilde tasarlanmıştır. 

Bir evin tüm dekorasyonunu tamamlayabileceğiniz Natuzzi ürünleri birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup, tüm ürünler Natuzzi Firmasının kendi tasarımıdır ve çoğu ödüllü tasarımlardır.

Natuzzi, İtalya ve Amerika'daki 7 fabrikası ile tüm dünyaya parekende showroom ve cornerları ile mobilya satmaktadır.

Natuzzi ürünlerindeki deriler, Natuzzi Firmasının kendi tesislerinde özenle yetiştirmiş olduğu büyükbaş hayvanlardan elde edilmektedir.

Natuzzi ürünlerini görmek, evinize uygun Natuzzi koltuk, mobilya aksesuarlarını evinize yerleştirmek için showroomlarımızı ziyaret edip deneyimli iç mimarlarımızdan fikir alabilir ya da ücretsiz iç mimari hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Etiler Showroom,

Sihir mobilya Etiler showroom'u 1.000  m2 olup, dekorasyon, düzen,ürün, vitrin düzenlemesi, marka ve kalitesi yönünden Avrupa' nın
en şık showroom' larından biridir.

Showroom' muzda İtalya' nın en meşhur tasarımcıları olan Carlo Colombo, Paola Cattelan, Silvano Barsacchi, Pasquale Natuzzi, Philippe Starck gibi tasarımcıların ürünleri sergilenmektedir.

Türkiye' de tanındığı gibi İtalya' da da çok tanınan Sihir Mobilya özellikle Etiler showroom' u ile İtalya' nın büyük markalarının ve tasarımcılarının ilgisini çekmektedir.

Showroom' da sergilenen markalar içerisinde özellikle Arflex, Busnelli, Desiree, Pianca, Cattelan İtalia, Daniela Lucato ön plana çıkmaktadır.

Elinde İtalya' nın 40 ı aşkın markasını bulunduran Sihir Mobilya Türkiye' nin en büyük modern mobilya platformudur.52 senelik ticari
hayatının son 30 senesinde minimalist mobilyaya gösterdiği önemle minimalist, modern, modüler mobilyanın gerçek manada öncüsüdür.

Bu bilgi birikimi ve deneyimini Etiler showroom' unda da ortaya koyan Sihir Mobilya showroom' unda oturma grupları, mobilya, ev aksesuarları, genç odası, halı, perde ve aydınlatma vardır.

Showroom' muzda yine İtalya' nın ağacı sanat eserine dönüştüren markası Daniela Lucato' nun genç odaları ile yüz yıllık bir birikimine sahip olan ve Dünya' nın en büyük tasarım markası olan Arflex ile yine İtalya' nın ve Dünya' nın en büyük aydınlatma firması olan Terzani markasının ürünleri görülmeye değer eserlerdir.

Showroom' mumuzun bir katı tamamen yatak odalarına ayrılmıştır. Burada teşhirde göreceğiniz ürünlerin yanı sıra, kataloglarımızdan
yüzlerce yatak odası modeli görebilirsiniz.

Etiler showroom' muzda göreceğiniz tüm minimalist ürünler yılların bilgi birikimi, seçiciliği ve deneyimi ile beraber sergilenmekte olup deneyimli iç mimarlarımız tarafından projelendirilmektedir.

Müşterilerimiz ferah, sıcak bir ortamda expressosunu yudumlarken, beğendikleri ürünleri iç mimarlarımız proje üstünde yerleştirip, sizlere fikir verir, hayallerinizi gerçeğe dökebilirler.Sihir Merkez : Şerifali Mah. Necip Fazil Blv. No : 100
Ümraniye / ISTANBUL Tel : 0216 313 1081
Çalisma Saatleri : 09:30 - 19:00 (Pazartesi - Pazar)
Sihir Etiler : Ebulula Cad. No : 3
Etiler / ISTANBUL Tel : 0212 282 5000
Çalisma Saatleri : 09:30 - 19:00 (Pazartesi - Cumartesi)